Оскільки ситуація захворюваності на COVID-19 в м. Суми погіршується, населення не дотримується протиепідеміологічних норм, а лікувальні місця, які були розраховані на першу хвилю захворюваності вже вичерпано,  Міністерством охорони здоров’я  було прийнято рішення розгорнути додаткові ліжка  у закладах, визначених як лікарні другої хвилі.  

З 20 жовтня на базі КНП «Сумська міська клінічна лікарня» СМР запрацювало нове інфекційне-відділення на 50 ліжок, яке особливе тим,  що забезпечує комплексне лікування  пацієнтів, які, окрім коронавірусної інфекції, мають супутні ургентні захворювання.  Для лікування таких пацієнтів створена спеціальна міждисциплінарна команда лікарів. 

Наразі, у відділенні вже перебуває більше, ніж 40 пацієнтів, серед яких хворі з інфарктами, інсультами та пацієнти, що мають ковід у сполученні з іншою важкою патологією. 

Детальніше про COVID-відділення КНП «Сумська міська клінічна лікарня» СМР та ситуацію з захворюваністю у інтерв’ю Світлани Крячко – медичного директора та Наталії Любченко – завідуючої інфекційним відділенням.