Міжнародний день медичної сестри  відзначається  щорічно 12 травня   під егідою Міжнародної Ради медсестер . Починаючи з 1997 року , за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Асоціації медичних сестер, це свято святкують і в Україні ,як визнання  внеску медичних сестер у розвиток суспільства.

У колективі  КНП “Центральна міська клінічна лікарня” Сумської міської ради вже стало традиційним відзначати цей день не святковими заходами, а добрими справами. 

Тож і цього року ми  проводимо  благодійну акцію зі збору коштів на підтримку Збройних сил України , а також  на допомогу  безпритульним тваринам.

Для фінансової підтримки ЗСУ вдалося зібрати 30 500 грн . Кошти перераховано на відповідний рахунок.

В якості допомоги безпритульним тваринам – закуплено і передано волонтерам через Сотникову Марину 185 кг спеціальних  кормів для котів та собак . 

Напередодні свята  щиро бажаємо всім медичним сестрам та братам міцного  здоров’я, миру, невичерпної енергії, любові та справжнього людського щастя! Щиро дякуємо всім, хто підтримав нашу акцію та запрошуємо небайдужих  медичних працівників приєднатися  до акції  сестринського   колективу Центральної міської клінічної лікарні та реалізувати власну  святкову добру справу!