хірургія

Гру 28, 2020 віділення

Хірургічне відділення

Для удосконалення системи надання хірургічної допомоги населенню міста у 2012 році на базі лікарні було створено хірургічне відділення. Очолює його Курочкін Олександр Вікторович –  лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії.  Під його керівництвом працює команда лікарів: Гончаров Микола Павлович (вища категорія), Логутов Віталій В’ячеславович (вища категорія), Ткач Олег Ігоревич (вища категорія), Цебро Володимир Миколайович (вища категорія), Лукаш Андрій Валерійович (без категорії), Ярошенко Юрій Григорович (друга категорія), Чубун Дмитро В’ячеславович (перша категорія), Некрасова Аліна Миколаївна (без категорії) та Миколаєнко Ярослав Олегович (без категорії).

Лікувальний процес  у відділенні включає планові та екстрені хірургічні втручання з використанням малоінвазивних та традиційних методів.

   У хірургічному відділенні лікарні проводяться  оперативні втручання на підшлунковій залозі при деструктивних формах гострого панкреатиту,  кістах підшлункової залози. Також – операції на печінці при травмах, пораненнях, кістах, резекція та ушивання виразок шлунка та дванадцятипалої кишки при перфорації, гострій кровотечі; реконструктивні резекції шлунка при ускладненні виразкової хвороби; операції на тонкому та товстому кишківнику; операції при патології прямої кишки (хронічні параректальні нориці, тріщини прямої кишки, геморой, парапроктити); апендектомії; реконструктивні операції на товстій кишці. Проводяться оперативні втручання при гнійних захворюваннях шкіри, підшкірної жирової клітковини, черевної порожнини та за очеревинного простору; лазерна абляція вен нижніх кінцівок з приводу рецидиву варикозної хвороби.

 Лапароскопічні операції:

 –  діагностична лапароскопія;

  –  холецистектомія;

  – дренування чепцевої сумки та черевної порожнини при гострому  панкреатиті;

  – вісцероліз при злуковій кишковій непрохідності;

   – апендектомія;

   – грижосічення.

Також було впроваджено ендоваскулярні втручання на судинах органів черевної порожнини, судинах кінцівок та черезшкірні черезпечінкові втручання на біліарній системі.

На базі відділення проводиться ендоскопічна ретроградна холангіопанкреатографія (ЕРХПГ) –  процедура, що має велике значення для діагностики та лікування багатьох захворювань жовчних потоків і жовчного міхура, печінки та підшлункової залози.

Режимні кабінети:

     – мала операційна;

     – маніпуляційний кабінет;

     – процедурний кабінет;

     – перев’язувальна № 1 (гнійна);

    –  перев’язувальна № 2 (чиста);

Усі приміщення обладнанні відповідно до санітарних вимог і правил.

Матеріально-технічна база відділення відповідає державним стандартам якості надання кваліфікованої медичної допомоги. У відділенні просторі палати із сучасними післяопераційними ліжками, розраховані на двох, трьох та чотирьох пацієнтів.

Також облаштовані затишні куточки для пацієнтів, де можна відпочити після процедур та переглянути телевізор.

Телефон відділення: (0542) 701322.