Гліобластома не має чітких меж, стрімко розростається, стискає своїм обсягом головний мозок і проростає в його тканини. Результатом агресивного зростання гліобластоми є незворотне руйнування головного мозку. 

Саме гліобластома стала причиною порушення координації, інтенсивного головного болю та  неадекватного стану у пацієнта, що поступив до нейрохірургічного відділення КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР  у жовтні поточного року.  Після проведення МРТ лобної долі в різних проекціях діагноз підтвердився, і хворому було проведене оперативне втручання: кістково-пластична трепанація черепа, видалення внутрішньомозкової гліальної пухлини правої лобної долі.

Операція пройшла успішно, якість життя відновлена, а саме – нормалізована координація рухів та  поведінка, пацієнт почувається добре та готується до виписки. 

Операційна бригада: оператор Колесник Володимир, асистент Шаповал Максим. Операційна сестра Алексенко Марина. Анестезіолог Литвинко Андрій. Анестезист Загвоздін Сергій. 

Злагоджена робота КОМАНДИ- запорука успіху!

У разі виникнення нейрохірургічної патології, що часто є реальною загрозою не тільки для здоров’я, а і життя, пацієнти можуть звернутися до КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР та отримати висококваліфіковану, якісну та своєчасну медичну допомогу.