Кардіологічне відділення з ліжками для реабілітації

Відділення надає планову та реабілітаційну стаціонарну допомогу пацієнтам з патологією серцево-судинної системи.

Відділення розгорнуте на 20 ліжок. У 2014 році здобуло статус «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта». Завідуюча відділенням – лікар вищої категорії Легарева Світлана Олександрівна, лікарь – Іванов Володимир Вікторович (вища категорія).

Медичні сестри мають спеціальну підготовку для роботи у відділенні кардіології, володіють всіма необхідними маніпуляціями. Лікарі забезпечують лікування пацієнтів у відділенні, а також консультують кардіологічних хворих у інших відділеннях лікарні та міста.

Заідувач відділення Легарева Світлана Олександрівна

Структура відділення включає: пост, палати планової терапії, маніпуляційний кабінет, кабінет старшої сестри медичної, ординаторську, кабінет сестри-господарки, сестринську кімнату, санітарний блок та технічні приміщення.

За останні роки у відділенні значно покращилась матеріально-технічна база, проведено ремонти палат, маніпуляційних, службових приміщень для персоналу. У трьох палатах встановлено душові кабіни, майже в кожну палату придбано холодильник. Відділення оснащене апаратурою та медичними інструментами – згідно табеля оснащення.

У кардіологічному відділенні надається допомога хворим з хронічним порушенням кровообігу, реабілітаційне лікування хворих з гострим інфарктом міокарда, нестабільною стенокардією.

Хворі відділення мають змогу пройти необхідні обстеження на сучасному рівні: добовий моніторинг АТ, ЕКГ, Холтерівське моніторування, велоергометрію, Ехо-КГ, варіабельність серцевого ритму, рентгенологічне дослідження, бронхоскопію, ультразвукове дослідження внутрішніх органів. За необхідності завжди є можливість проведення консультації вузькими спеціалістами (невропатолога, окуліста, ендокринолога, хірурга та ін.).

Клініко – діагностична лабораторія задовольняє потреби обстеження кардіологічних хворих у повній мірі (загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, аналіз крові на глюкозу, тропоніновий тест, МНВ, ліпідограмма, коагулограмма та ін.).

Відділення активно співпрацює з обласним кардіологічним диспансером, Національним інститутутом серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, медичним інститутом Сумського державного університету. Проводиться консультативний прийом хворих за участі співробітників кафедри внутрішніх хвороб медичного інституту Сум ДУ. Кардіологічне відділення є однією з навчальних баз для підготовки лікарівінтернів за фахом «сімейна медицина», «терапія».

 

Висококваліфіковані фахівці консультують пацієнтів щодо корекції способу життя, факторів ризику серцево-судинних хвороб, харчування, що безумовно допомагає зберігати їх здоров’я та працездатність. Головний пріоритет в роботі-  індивідуальний та комплексний підхід до кожного пацієнта. У відділенні кардіології панує атмосфера доброзичливості та чуйності, що безумовно, є додатковим фактором одужання пацієнтів.

Телефон відділення (0542) 701-314