9 серпня 2023 року у Києві відбулася щорічна урочиста  церемонія вручення  Відзнаки за професіоналізм та милосердя  найкращим представникам медичної спільноти з усієї України «Орден Святого Пантелеймона .  

В цьому сезоні найкращих медиків обирали у двох  номінаціях «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» для цивільних медиків та для військових медиків. 

Найвищої нагороди – «Орден Святого Пантелеймона» в номінації для цивільних медиків  було удостоєно і представницю Сумської області  Марину Романівну Білінську, лікаря-анестезіолога відділення анестезіології КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР.

У травні 2015 року Марина за власним бажанням у складі Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова розпочала свій шлях цивільного лікаря-добровольця у зону проведення АТО, далі була ООС. На сьогодні продовжує працювати в лікарні та регулярно виїздить до зони бойових дій. 

Також, на урочистому заході Почесною Подякою від імені Поважної ради  «За лідерську позицію, професійну звитягу та громадянську позицію, яка вселяє впевненість у Перемозі Українського народу»  було нагороджено   Голову   Регіональної ради Сумської області, директора КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Валентину Домінас.