КНП “Центральна міська клінічна лікарня” Сумської міської ради отримала сучасне обладнання для проведення радіочастотної абляції та кріоабляції, що використовується при лікуванні важких форм передсердних тахікардій та фібриляції передсердь. 

Тобто,  хворі з порушеннями серцевого ритму тепер мають змогу отримати надсучасне лікування на базі відділення інтервенційної кардіології нашого закладу . 

Такі системи мають лише 8 клінік України! 

Перші втручання лікарі закладу вже провели  разом з командою Національного інституту сердечно-судинної хірургії ім. Н. М. Амосова та завідуючим відділення лікування аритмій інституту Борисом Кравчуком. На наступний день після операції хворі виписані додому з позитивним результатом❤️‍🩹

🔹«Головна мета нашої лікарні – не просто мати нове обладнання, а з його допомогою забезпечувати якісне лікування пацієнтів. Зараз колектив старанно і успішно над цим працює, в планах створення центру аритмології. Усі, хто потребує лікування шляхом абляції, або інших видів лікування серцевих хвороб можуть сміливо до нас звертатися! На сьогодні маємо найкращі умови та можливості для таких хворих», – коментує директор КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР Валентина Домінас.

Консультацію щодо лікування методом абляції  та кріоабляції можна отримати у лікарів – кардіологів закладу. 

Запис за телефоном: +38(0542)701-300