За багато років  удосконалення урологічне відділення КНП “Центральна міська клінічна лікарня” Сумської міської ради перетворилося на справжній міський урологічний центр, який надає найсучаснішу медичну  допомогу своїм пацієнтам. У його розпорядженні є все необхідне діагностичне та операційне обладнання. Лікарі володіють усіма найсучаснішими методами лікування, виконуються усі види ендоскопічних, лапароскопічних, рентген-інтервенційних та традиційних відкритих оперативних втручань на нирках, наднирниках, сечоводі, сечовому міхурі, простаті та статевих органах.

Відділення у Сумському регіоні є лідером з малоінвазивної урології.  Лапароскопічно виконуються нефректомії, видалення новоутворень нирки, реконструктивні операції на сечових шляхах (пластика сечоводу, пересадка сечоводу та ін.).  Також проводяться оперативні втручання з подрібнення та видалення великих камінців нирок через один мініатюрний прокол. 

За потреби, на лікування до урологічного відділення можна потрапити за направленням сімейного лікаря або лікаря – уролога КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР, також у разі виникнення невідкладного стану, приймаються усі пацієнти, що звертаються самостійно.  

Контактні номери:   ☎️+ (380) 508 – 081- 947 ;  + (380) 542 – 701 – 318