Вже традиційно до Дня Конституції України на Сумщині відбулися урочистості Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

Цього року, захід був присвячений цивільним та військовим медикам, які в  умовах повномасштабної війни не зрадили свою професію та продовжують  самовіддано служити українському народу, мужньо і стійко боротися за  здоров’я українців, свободу та незалежність нашої держави.

Серед учасників цьогорічного регіонального відбору достойне місце зайняли і  представники колективу КНП “Центральна міська клінічна лікарня” Сумської міської ради!

Переможницею  в номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» серед цивільних медиків визначено Марину Білінську – лікаря анестезіолога відділення анестезіології.  Марина представить нашу область на всеукраїнському рівні! 

Грамотою Регіональної ради Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»   нагороджена  Алла  Савчук – старша сестра медична урологічного відділення. Вітаємо!

Також, колективу  лікарні випала честь отримати подяки від одного з поважних гостей заходу – заступника командувача сухопутних військ Збройних сил України,  генерал – майора Олександр Нестеренко 

«Для мене велика честь, сьогодні подякувати за порятунок життя та реабілітацію наших військових, наданні не лише медичної, а й моральної, духовної підтримки нашим Героям.  За численні евакуаційні операції, які ми разом здійснили з оперативно-тактичним угрупуванням «Суми» від Харківського, Донецького та Луганського напрямків. Ви врятували не одне життя та продовжуєте свою роботу!» – зазначив Олександр Володимирович.