Підсумки нашого 2022 року
Для колективу КНП “Центральна міська клінічна лікарня” Сумської міської ради, як і для усієї країни, 2022 був роком випробовування на міцність, згуртованість, людяність, патріотизм, колегіальність, відданість професіі, уміння переформатуватися, аби у надзвичайно складних умовах виконувати основне – боротися за життя і здоров‘я людини, незважаючи на обставини.
Як ми прожили цей рік❓Усі разом. Практично без професійних втрат. Відклавши своє на потім. Згуртовано працюючи на перемогу, кожен на своєму місці. Допомагаючи усім. Розвиваючись і рухаючись вперед.
Своїми зусиллями відремонтували два відділення. Прооперували більше 200 осіб, замінивши зруйновані суглоби на ендопротези, чого не було ніколи у нашій області. Освоїли методику установки дефібріляторів різних модифікацій – від простого до найскладнішого, хворим з серцевою патологією. Навчилися проводити емболізацію пухлин. Опанували перші етапи трансплантології і на сьогоднішній день шестеро людей, яким пересаджені нирки, отримали право на життя.
Ще багато чого зроблено у 2022 році. Але головне – ми ще більше згуртувалися, оцінили один одного і зрозуміли, що коли разом – ніщо не страшне і усе можливе!