Клініко-діагностична лабораторія КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР надаєи широкий спектр послуг з виконання  лабораторних досліджень, серед яких: гематологічні та  біохімічні дослідження, печінкові та ниркові проби, коагулограма, вуглеводний, пігментний та водно-сольовий обмін, цитологічні дослідження та інш.( повний перелік за посиланням: https://cmkl.sumy.ua/prajs-na-posluhy/ ).

Для виконання досліджень працює закрита система – мінімум людського фактора. Всі дослідження виконуються на сучасному обладнанні. 

Точність результатів вимірювань лабораторії дорівнює 100 %.

Такі показники щороку підтверджуються в рамках Програми перевірки професійного рівня «Клінічна  біохімія в клінічній лабораторній діагностиці», що проводиться провайдером перевірки професійного рівня – Український Референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та методології НДСЛ  «ОХМАДИТ» МОЗ України.  

Послуги надаються як на безоплатній основі, за умови наявності електронного направлення, так і платно, але значно дешевше, ніж у приватних лабораторних центрах.

З повним переліком доступних лабораторних досліджень та цінами Ви можете ознайомитися на нашому сайті за посиланням: https://cmkl.sumy.ua/prajs-na-posluhy/ 

Контактні телефони: 

📞+38 (0542) 701-327 – клініко-діагностична лабораторія

📞+38 (0542)701-300 – кол-центр

📍Адреса: м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 13,  кабінет № 11 ( 3 поверх поліклінічного відділення №1 КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР )