КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР є єдиним медичним закладом області, що вже два роки  впроваджує всі системи ендопротезування. Протягом 2021 року фахівцями лікарні здійснено 96 оперативних втручань з заміни суглобів.  

З метою підвищення професійного рівня,  а також запровадження нових методів ендопротезування лікарі закладу постійно  проходять навчання та підвищення кваліфікації. 

Минулого тижня завідувач ортопедично – травматологічного відділення № 2 Барабан Юрій Антонович завершив практичне навчання на  міжнародних курсах підвищення кваліфікації  «CADAVER COURSE OF TOTAL KNEE ARTHROPLASTI» від Національного медичного університету  ім. Пирогова. Результатом навчання стало підвищення практичних навичок та опанування методики встановлення сучасного ендопротезу Medacta виробництва Швейцарії, що характеризується високою зносостійкістю та тривалим терміном використання. 

Хворі, що мають проблеми опорно – рухового апарату, а саме: проблеми кульшового та колінного суглобів, можуть звернутися до лікарів – ортопедів КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР на консультування, проведення лікування, як амбулаторного ( в тому числі денний стаціонар) так і стаціонарного. При зверненні пацієнт може отримати не тільки лікування, а й у разі необхідності консультацію щодо заміни суглоба ( ендопротезування).

Записатися на прийом до лікаря – ортопеда  (безоплатно за наявності направлення від сімейного лікаря) Ви можете за телефоном:

+ 38 (0542) – 701 – 335 – реєстратура Поліклінічного відділення № 1 📞

+ 38 (0542) – 701 – 300  –  Call-центр  📞