Алексеєнко Ірина Сергіївна – лікар – сурдолог, отоларинголог.

Загальний стаж роботи 14 років. Медична освіта: Сумський державний університет, інтернатура: Харківська медична академія післядипломної освіти. В 2019 році закінчила навчання зі спеціальності сурдологія в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. 

Неодноразово проходила стажування з діагностики, лікування, слухопротезування та реабілітації пацієнтів з порушеннями слуху у київському Центрі слухової реабілітації «Аврора». Завершила стажування в міжнародному науково-дослідному аудіологічному центрі Eriksholm Summer Camp 2022 (Данія).

У КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР Ірина Сергіївна надає діагностичну, консультативну та реабілітаційну допомогу, а також допомогу зі слухопротезування пацієнтам з порушеннями слуху, отитами,  шумом у вухах, порушенням розбірливості мови, стійкою або тимчасовою втратою слуху.   

Проводить обстеження слуху методами аудіометрії та  імпедансометрії на сучасному та єдиному серед комунальних закладів Сумщини обладнанні  «Interacoustics».

✅Прийом пацієнтів здійснюється щоденно. 

👉Запис через систему Helsi за посиланням: https://helsi.me/doctor/f829e47e-087f-4435-92cb-999d687d7ef6