Кожна нагорода , яку отримує просто людина, посадовець, керівник або колектив – це подія дуже приємна і водночас відповідальна. Це визнання заслуг і стимул для подальшого розвитку та удосконалення.

 

🏆 За вагомий особистий внесок у розбудову Української держави, професійні досягнення в складних умовах,  директора лікарні Валентину Домінас  відзначено орденом «За громадянську доблесть» від Міжнародної програми «Лідери ХХІ століття».

 

Також, генеральною дирекцією Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління спільно з Радою експертів Міжнародної програми «Лідери 21 століття» нагороджено колектив закладу в номінації «ПРОФЕСІЙНІ ДОСЯГНЕННЯ-2023» СПІЛЬНО ДО ПЕРЕМОГИ.

 

Подяками від імені Президії «Асамблеї ділових кіл» та Генеральної дирекції  програми «Лідери ХХІ століття» за стійку громадянську позицію, високу національну гідність та дієвий патріотизм, високі професійні досягнення нагороджено і окремих членів колективу: 

🏆 Крячко Світлану Миколаївну – медичного директора лікарні 

🏆 Устименка Дениса Ігоровича Денис Устименко – завідувача відділення інтервенційної кардіології, реперфузійної та інтенсивної терапії

🏆та керівників ортопедично – травматологічної служби, завідуючих відділеннями:  Барабана Юрія Антоновича,  Ткаченка Олега Олександровича, Сухоставця Володимира Олександровича Володимир Сухоставець

 

Вітаємо із заслуженими відзнаками!  

Бажаємо нашому керівнику та  колективу закладу невичерпної енергії, віри, життєвих сил та нескінченного бажання йти вперед. Нових звершень та перемоги!!!