Приймальне відділення

У приймальному відділенні лікарні цілодобово забезпечується надання екстреної та невідкладної медичної допомоги кожному пацієнту. До відділення приймаються хворі, яких доставлено бригадами екстренної медичної допомоги, направлено на госпіталізацію лікарями лікувально-профілактичних закладів, або – які звернулися самостійно. Приймальне відділення виконує функції приймально-сортувального і диференційно-діагностичного відділення багатопрофільної лікарні. У 2014 році здобуло статус «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта». Щорічно відділення приймає понад 15 тисяч хворих.

Із 2012 року колектив приймального відділення очолює Крівцов Валерій Петрович – лікар-терапевт вищої категорії. Під його керівництвом працює три лікаря: Іванов Володимир Вікторович – лікар-кардіолог (вища категорія), Дурницький Юрій Олександрович – лікар з медицини невідкладних станів та Маневська Вікторія Володимирівна – лікар з медицини невідкладних станів.

Для забезпечення роботи приймального відділення є всі необхідні кабінети: кабінет завідуючого, старшої сестри медичної, кабінет прийому хворих, приміщення для очікування пацієнтів та їх супроводжуючих, оглядова кімната, маніпуляційний кабінет, рентгенологічний кабінет, кімната санітарної обробки хворих, кабінет ургентного лаборанта, сестринська кімната, санвузол, кімната для зберігання одягу хворих.

Невідкладна медична допомога у приймальному відділенні надається лікарем приймального відділення, черговим лікарем та ургентними лікарями відповідних відділень стаціонару: лікарем-кардіологом, ортопедом-травматологом, урологом, хірургом, невропатологом, гінекологом, анестезіологом, пульмонологом та ін.

У відділенні є всі необхідні умови для своєчасної діагностики при невідкладних станах. У 2015 році в рентгенологічному кабінеті приймального відділення проведено капітальний ремонт та встановлено сучасний комп’ютерний рентгенологічний апарат, що дозволяє швидко та якісно проводити рентген- діагностику ургентним хворим. Наявність ургентної клініко-діагностичної лабораторії дає змогу швидко проводити дослідження поступаючим хворим. Відділення укомплектоване медикаментами для надання невідкладної медичної допомоги згідно з локальними протоколами.

 Відділення оснащене необхідним медичним обладнанням та апаратурою: пульсоксиметром, ларингоскопом, електрокардіографом, дефібрилятором, апаратом дихальним ручним, монітором пацієнта, комплектом пневмошин, одноразовими шприцями та системами для внутрішньовенних краплинних інфузій, засобами для забору матеріалу для досліджень хворих, підозрілих на захворювання чумою та холерою (наборами протичумних костюмів), набором для обробки хворих на педикульоз та сверблячку та ін. На випадок надзвичайних ситуацій є аварійний запас медикаментів та перев’язувального матеріалу, імобілізаційні шини Крамера та набори пневматичних шин.

Відділення забезпечене цілодобовим міським та мобільним зв’язком.

 Основні функції відділення:

     – цілодобовий прийом пацієнтів, їх обстеження уточнення діагнозу та надання їм екстреної та невідкладної медичної допомоги згідно з локальними протоколами;

    – планова госпіталізація пацієнтів у спеціалізовані відділення лікарні;

  –   сортування пацієнтів при масовому надходженні до лікарні у разі надзвичайних ситуацій;

   – оформлення та ведення облікової нормативно затвердженої медичної документації;

     –проведення санітарно-гігієнічних заходів пацієнтам та направлення їх в профільні відділення згідно з встановленим діагнозом;

    – збір інформації про рух пацієнтів у відділеннях стаціонару;

     – взаємодія із службою екстреної медичної допомоги, органами поліції, іншими лікувально-профілактичними закладами міста та області;

     – попередження внутрішньо-лікарняних інфекцій;

     – інформування хворих про правила внутрішнього розпорядку лікарні та ознайомлення з правами та обов’язками пацієнтів;

     –надання довідкової інформації родичам хворих;

    –  інформування СЕС у випадках звернення хворих з підозрою на особливо небезпечні та інфекційні захворювання;

    – подання інформації до відповідних органів, служб і установ у випадках передбачених чинним законодавством України.

Телефон відділення: (0542) 701-313